• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

/Files/photogallery/732/0 001.jpg

Наша юридична адреса.

41140. Сумська область Шосткинський район селище Вороніж вулиця Гоголя,8. телефон 7-63-02 E-mail: wishenka_d-s@ukr.net

/Files/photogallery/732/герб,прапор.jpg

Воронізький заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Вишенька» Шосткинської міської ради Сумської області розташований в мальовничому куточку селища Вороніж Шосткинського району Сумської області. Навкруг нього ростуть вишні, які радують наших малюків своєю красою, незаймано – білим цвітом весною і червоними ягідками влітку.

/Files/photogallery/732/гімн.jpg

Кожного ранку, починаючи з 4 квітня 1972 року, відчиняються двері цього гостинного закладу в який з усього мікрорайону поспішає малеча. Дошкільна сім'я складається з 32 дітей та 11 чоловік обслуговуючого персоналу.

Ми створюємо сприятливі умови для розвитку малюків, адже кожна дитина неповторна і унікальна. Саме в нашому садочку малюки виховуються професіональними педагогами, відчують домашню затишну атмосферу. Знаходять друзів і товаришів для веселих ігор.

Матеріально-технічне забезпечення ЗДО

Воронізький дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Вишенька» Воронізької селищної ради Шосткинського району Сумської області розташований у власному типовому приміщенні. Будівля одноповерхова, цегляна, збудована і здана в експлуатацію в 1972 році. Капітальний ремонт по утепленню приміщення був проведений в 2015 році. Були замінені вікна та утеплені стіни. Загальна площа всіх приміщень становить 300 кв.м., площа групових кімнат – 215 кв.м. Заклад за проектом розрахований на 30 дітей.

Приміщення забезпечене власною системою опалення (газова котельня в 2017 році була перепрофільована на котельню з твердим паливом). Водопостачання місцеве з водяної башти, об’єм якої становить 15 куб.м., свердловина знаходиться на території закладу. Водопостачання знаходиться на утриманні КП «Добробут - 2018». Гаряче водопостачання власне, забезпечується водонагрівачем. Каналізаційна система власна.

СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

11.04.2018 м.Суми № 235-ОД

Про видачу ліцензій на освітню

діяльність закладів освіти

Відповідно до статтей 6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 43 підпункту 6 пункту 3 розділу ХІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про освіту», Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»:

1. Видати ліцензію на освітню діяльність закладам дошкільної освіти Сумської області відповідно до додатка 1.

2. Видати ліцензію на освітню діяльність закладам загальної середньої освіти Сумської області відповідно до додатка 2.

3. Видати ліцензію на освітню діяльність закладам дошкільної та загальної середньої освіти (навчально-виховним комплексам) Сумської області відповідно до додатка 3.

4. Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації забезпечити розміщення інформації про прийняте рішення щодо видачі ліцензії на освітню діяльність закладам дошкільної і загальної середньої освіти на офіційних веб-сайтах органу ліцензування та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Подопригору М.А.

Голова Сумської обласної

державної адміністрації М.О. Клочко

Додаток 1

до розпорядження голови

Сумської обласної

державної адміністрації

11.04.2018 № 235-ОД

Заклади дошкільної освіти

з/п

Найменування юридичної особи (повна назва відповідно до статуту)

Код згідно з ЄДРПОУ

Місце знаходження юридичної особи (вул., місто (село), район, індекс)

Рівень освіти

(дошкільна)

90.

Воронізький дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Вишенька» Воронізької селищної ради Шосткинського району

35280371

вул. Гоголя, буд. 8,

смт Вороніж, Шосткинський район, 41140

дошкільна

Керівник апарату Сумської

обласної державної адміністрації Д.О. Живицький

Директор Департаменту освіти

і науки Сумської обласної

державної адміністрації В.П. Гробова

11

Кiлькiсть переглядiв: 950

Коментарi

  • Dulori90yy

    2016-01-23 04:39:44

    [url=http://buynexiumonline.ru/]nexium[/url]...